-->
Labākās cenas un ātra apmaksa!

Augstas likmes metāllūžņu pieņemšanai!

Lūžņu apmaksa juridiskam personām

Pieņemot metāllūžņus no juridiskām personām, tiek noformēts rēķins-pavadzīme, saskaņā ar kuru tiek veikts pārskaitījums uz klienta bankas kontu. Slēdzot līgumu par ilgtermiņa sadarbību, mēs piedāvājam izdevīgākus noteikumus un cenas. Un citas priekšrocības.

Lūžņu apmaksa fiziskam personām

 

Metāllūžņu pieņemšana no privātpersonas ir iespējama tikai uzrādot personu apliecinošu dokumentu – pasi, vadītāja apliecību vai ID karti. Ierobežojumu attiecībā uz minimālo nododamo metāllūžņu apjomu nav.

Metāllūžņu cena tiek noteikta saskaņā ar iepirkuma cenām, kas ir spēkā brīdī, kad tiek nodoti metāllūžņi. Administrācijai ir tiesības koriģēt cenu metāllūžņu nodošanas brīdī. Dokumentācija par metāllūžņu pieņemšanu tiek noformēta saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.

Samaksa par nodotajiem metāllūžņiem tiek veikta ar pārskaitījumu uz norādīto bankas kontu (divu darbadienu laikā). Gadījumā, ja klients vēlas saņemt samaksu skaidrā naudā, tiek izrakstīts čeks, ko var apmainīt pret skaidru naudu jebkurā „SEB Banka” filiālē. Izvēloties šādu apmaksas veidu, tiek iekasēta komisijas maksa 3,00 EUR apmērā neatkarīgi no izmaksas summas.

Veicot izmaksas fiziskai personai (skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu) tiek ieturēts arī iedzīvotāju ienākuma nodoklis 10% apmērā no summas – plašāka informācija - ir pieejama šeit>>>.

 

 

Skatīt cenas